Společnost Atlas Concorde produkuje sérii Trust

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Společnost Atlas Concorde je synonymem vysoké kvality jak v Itálii, tak po celém světě. Firma byla založena v roce 1969 a dodnes je jedním z předních výrobců ve světě keramiky, hlavně díky vysoce kvalifikovaným pracovníkům a vyspělým technologickým postupům. Atlas Concorde udává trendy na světovém trhu. Společnost soustředí svou pozornost především na architekty, designéry interiérů a náročné spotřebitele, se širokou škálou výrobků navržených tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům a splňovaly zároveň kritéria kvality. Katalog Atlas Concorde nabízí přes šedesát kolekcí a jejich cílem je uspokojit všechny požadavky na obklady a dlažby co se designu a kvality týče.

Novinka Trust od Atlas Concorde přichází s univerzálními keramickými materiály, které se dají použít jak na stěny, tak i na podlahu interiéru. Nepatří mezi typické lesklé obklady, ale díky svému povrchu a barevným variantám spíše připomínají domov pravěké rodiny Flinstounů. Série Trust totiž imituje druhy kamene. Povrch tvoří různé reliéfy, kde si zároveň hrají jemné odstíny barev jako ve skutečné hornině. Trust si můžete vybrat z odstínů Trust Copper, Trust Gold, Trust Ivory, Trust Titanium a Trust Silver. Kolekci tvoří pět formátů základních jednobarevných obkladů o rozměrech 60×60 cm, 40×60 cm, 30×60 cm,  20×60 cm a 30×30 cm. Prakticky jediným, ale o to zajímavějším, dekoračním prvkem je mozaika, u které vybíráte ze dvou variant. První je velká pásková mozaika o rozměrech 30×60 cm a druhá je menší mozaika také tvořená z pásků o velikosti 30×30 cm. Série obsahuje spoustu doplňků jako jsou třeba sokly. Jestliže byste rádi viděli i jiné kolekce společnosti Atlas Concorde nebo jiných světových výrobců keramických obkladů a dlaždic jako jsou Ascot, Bisazza, Caesar či Cotto D Este navštivte stránky studio koupelen.

Cenovou nabídku a jednotlivé obklady najdete na stránkách internetového obchodu levná dlažba. Ne všichni už měli možnost setkat se s keramickými obklady a dlažbou a tak Vám rádi poradíme, kde získáte odpovědi na Vaše otázky jak ohledně správného výběru, údržby či pokládky a spousty dalších. Klíčem je informační portál keramická dlažba, který je určen jak pro běžné spotřebitele, tak pro architekty či designéry.

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply