Bylinná kosmetika pro vaše zdraví

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Bylinná kosmetika je nejen trendy, ale představuje i návrat k přírodě. Podívejte se, co jsou bylinné měšce a razítka, a co vám přinesou.

Co jsou bylinné měšce

Kvalitní bylinné měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu.

Masáže bylinnými měšci

Masáže bylinnými měšci jsou východoasijské techniky, které výborně aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Tato regenerační, relaxační a masážní technika uvolňuje napětí, zatuhlé svaly, ulevuje bolestem kloubů a současně pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Bylinné měšce napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.

Co jsou bylinná razítka

Ošetření horkým plátěným váčkem, který je naplněn exotickými bylinami je jedinečný zážitek. Kombinuje protažení, tlak a teplo tak, aby se dosáhlo maximálního uvolnění těla. Aromatická vůně bylinek vás zbaví stresu a přinese úlevu.

Bylinková masáž

Bylinková masáž vychází z tisícileté tradice ajurvédského učení a starobylých receptur. Při masáži se používají potřeby a pomůcky, tzv. bylinná razítka naplněná většinou čtyřmi druhy bylin. . Masáž horkým bylinným razítkem je obzvlášť příjemná při ztuhlých a namožených svalech, artritidě nebo stavech celkového vyčerpání. Stejně jako tělo, i obličej si zaslouží bylinkovou masáž s protizánětlivými účinky. Díky masáži obličeje dochází v těchto partiích ke zlepšení krevního oběhu, bylinky zároveň působí detoxikačně a zbavují póry nečistot a mazu.

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply