Jak na skvělé domácí jogurty, skvělé sýry anebo kefíry?

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Zdraví prospěšné jogurty. Ohromující domácí sýr. Lahůdky z farmářských trhů zastoupily prefabrikáty z obchodů. Můžeme ale si tyto dobroty udělat sami? Firma Bulgaricus předkládá instrukce na zhotovení uvedených výrobků a spoustu jiných, které si doma dovede zhotovit mnohá obratná kuchařka, avšak také zkušený mlékárenský podnik se zaměřením na výrobu produktů z mléka dle klasických receptů a materiálů. Okuste skvělé kefíry, jogurty, vynikající sýry s obsahem smetanové a sýrařské kultury z Bulharska a po jiných už nesáhnete.

K výrobě domácího sýru je vám třeba chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Chlorid vápenatý zlepšuje sýřitelnost mléka a výtěžnost mléka. Navíc chlorid vápenatý skvěle nahrazuje absentující kalcium, jenž se ztrácí při mléčné pasterizaci. Nedostatek vápníku může způsobit horší srážlivost mléka. Pro potřebné mléčné srážení se musí dodávat syřidlo, jak používané syřidlo na výrobu sýrů živočišné, rostlinné nebo mikrobiální. Uvedené potřebné výrobky nabízí internetová prodejna Bulgaricus.

Se všemi avizovanými mlékárenskými kulturami jednoduše zhotovíte domácí jogurt, špičkový čerstvý sýr, skvělou zakysanou smetanu, kefír, bio acidofilní mléko anebo bio raženky. Zmíněná kefírová kultura se používá pro výrobu kefíru, živá sýrařská kultura se využívá k výrobě sýru, smetanové kultury je zapotřebí pro dělání zakysané smetany a tvarohu, pro vyrobení jogurtu se používá jogurtová kultura z Bulharska. Bohatě zásobený internetový obchod obsahuje všechny vyjmenované složky pro domácí výrobu. V internetové prodejně Bulgaricus jsou na seznamu i probiotika po antibiotikách na střeva, které se starají o vyrovnání stavu ve střevech, avšak také celého organismu. Bylo zjištěno, že narušená střevní mikroflóra je příčinou mnoha neduhů. Přírodní probiotika napomáhají regeneraci celého organismu i mikroflóry ve střevech u dětí, jakož žen i mužů všech věkových skupin.

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply