Kulil jsem oči z důlků. Takhle namakaný sexshop jste ještě neviděli. Navíc ještě v češtině!

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Toužil jsem po oživení sexu se svou ženou. Fakticky spíš zpestření pro oba. Aby náš sex získal jinou dimenzi. I když se pořád hodně milujeme, ale sexuální život byl poslední dobou pořád stejný. Vlastně ani jednomu sex nepřinášel potěšení, jak by opravdu měl. Jenže hledat tu pravou inspiraci v různých sexshopech je zdlouhavé, k tomu jsem ani zbla netušil, co přesně chci. Pak mě ale zaskočilo, že jsem narazil na web, kde jsou tisíce článků zaměřených jen na erotické pomůcky a jejich veškeré využití v sexuálním životě. Kategorie Inspirujte se obsahuje velký objem testů erotických pomůcek, prádla a dalšího pozoruhodného zboží, jež se můžou používat pro zpestření společného intimního života.

Lidi na webu označují, co všechno se dá dělat s erotickými hračkami pro procítěný sex, jak si užívají erotické pomůcky, vábivé erotické prádlo a  rozmanité vibrátory. Díky tomuto webu snáze pochopíte, jaké klady a zápory mají různé vibrátory, které se nedoporučují, apod. Jak říkám, perfektní studnice nápadů na zkvalitnění sexu. Několik dní mi trvalo, než jsem všechno vstřebal. Milování se ženou se zintenzivnilo díky společně stráveným večerům u těchhle stránek. Dokonce jsem tam našel sekci Pořádná masturbace, kde jsou tipy – světe div se – jak si to pořádně udělat i bez partnerky.

Byl jsem navíc  omráčen faktem, jaká milá prodavačka tam pracuje. Sice má někdy horší písmo, její návody nejsou suché, ba naopak. Třeba jak zvětšit penis. Samozřejmě se musí snažit, aby jí obchod s erotickými hračkami vynášel, jenže ona vám dokáže poradit! Všelijaké vibrátory, anální kolíky různých velikostí, parádní kovové erotické pomůcky, sady populárních pout, originální sady návleků a kroužků – dost tomu rozumí, asi to mají s přítelem ozkoušené. Na webu je dokonce její článek, že zkusila trojku s umělou vagínou Fleshlight . Řeknu vám, takovou ženskou by si přál leckdo z nás.

Takhle končí moje popisování nejskvělejšího webo o sexu a erotických pomůckách, jaký jsem nalezl.

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply