Pivovar Chýně je také restaurace s dětským koutkem Praha

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Pro vyhládlé turisty, žíznivé příznivce cyklistiky a rodiny s malými dětmi Pivovarský dvůr Chýně připravuje levná polední menu a chutné speciality české kuchyně. Současný Pivovarský dvůr Chýně u Prahy dříve sloužil k pěstování hospodářské zvěře v objektu klášterních hospodářských budov. Nyní se v Pivovarském dvoře Chýně nalézá zmodernizovaná restaurace s dětským koutkem Praha, pivnice s odpočinkovým místem pro občerstvení.

Pivovar Chýně stojí přímo na cyklistické trase, turisté si můžou na zahrádce objednat vynikající domácí  bramboráčky, skvěle připravené daňčí klobásky a steaky, všelijaké doma dělané limonády pro nejmenší ratolesti a polotmavou dvanáctku – pivo – pro žíznivé dospělé. Výtečná restaurace s dětským koutkem Praha se bude líbit hlavně rodinám s dětmi, pro které jsou v dětském koutku přichystány různé zábavné akce, jako je třeba pohádková babička, koná se malování na obličej, je vystavěn skákací hrad, organizují se soutěžní odpoledne a bublinkové diskotéky. V objektu pivovaru se dají uspořádat i dětské narozeninové oslavy i další večírky s vybraným občerstvením. Nedaleké ruzyňské letiště je optimální možností pro všechny turisty, již v restauraci pivovaru můžou čekat na letadlo.

Lahodné polední menu a speciality české kuchyně jsou proloženy lahůdkami, jako jsou grilovaná masa, rovněž i kolena pečená na pivu, pivovarský guláš, pečená žebra, jedinečný tatarák z pravé svíčkové, rozmanité steaky vyráběné ze speciálních druhů masa, nachystávají se hody postaročesku, vaří se králičí špíz, kachní speciality nebo husí speciality, skvělá hovězí svíčková, znamenitá svíčková z telecího masa anebo báječná svíčková na smetaně. Každé polední menu pojímá polívku a hlavní jídlo za pěkných 85 korun českých. Vařená piva jsou kvasnicová, kvašená spodem i nefiltrovaná svrchně. Při vaření piva se dodržují staročeské výrobní postupy a technologie, což je použití sladu, dále také vody a chmele. Díky těmto faktům je světlý ležák běžné světlé, kvasnicové pivo uvařené z tuzemských surovin, chmelené chmelem ze Žatce.

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra
1 response to “Pivovar Chýně je také restaurace s dětským koutkem Praha”
  1. registracePR napsal:

    Top restaurace Benecko v Krkonoších vám nabízí skvělé místo pro návštěvu dobré restaurace. Příjemné posezení v moderním interiéru, které je spojeno s vynikající otevřenou kuchyní s mnoha gurmánskými zážitky. Podívejte se na naše webové stránky restaurace-top.cz a brzy se zastavte! Těšíme se na Vás.

Leave a Reply