Vybudujeme vám ojedinělé krby a krbová kamna dle vašich plánů

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

ProfiKrby se zaměřují na ojedinělé krby a krbová kamna – originální díla budovaná podle individuálních plánů, které mají široké možnosti konfigurací krbů a krbových vložek z hlediska designu, dále podle výkonu a užití. Nádherná krbová vložka Kobok doplňuje krbová kamna s desetihodinovou akumulační dobou, zastupuje také společenskou a estetickou úlohu v každé domácnosti.

Úhrnný seznam produktů pojímá krbové vložky Kobok, užitečné stavební hmoty na krby, materiál pro rozvod tepla, krbová příslušenství a doplňky, oblíbená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, prověřené kouřovody s komplexním příslušenstvím, společně s postupy, údržbou a vyčištěním krbů. Čištění komínů je samozřejmostí. Případní klienti, kteří by si rádi pořídili akumulační krby, krby s akumulační hmotou kolem krbové vložky, ve spalinové cestě a na plášti krbu, můžou krb obohatit o soustředění vody do akumulační nádrže. Výše zmíněné  krby mají skutečné energetické zvýhodnění, přinášejí ulehčení domácí ekonomice i životnímu prostředí.

Pestrý sortiment obsahuje jedinečná krbová kamna Thorma, výhodná krbová kamna Thorma s výměníkem, akumulační krbová kamna, designová krbová kamna s náznakem krbu i oblíbené sporáky na tuhé palivo. Detailem, kterého si musí cenit jednotliví zájemci o skvělá krbová kamna, krbová kamna Thorma a sporáky Thorma, jsou významné náhradní doplňky, kam řadíme třeba vyzdívku nebo skla pro krbová kamna.

Jednotlivá krbová vložka se vybírá podle konkrétních parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, přesné rozměry sirky dveří s rámem a výškou dveří, vyvedení, k tomu ještě změřený průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu ideální krbová vložka, která je vyvedena v desítkách typologií. Při daném nákupu se nebojte poradit se s našimi zaměstnanci, již vědí, která krbová vložka se k danému stavení hodí.

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

Leave a Reply